Niet twijfelen, gewoon doen!

Vele ondernemers zien een eigen webshop als ‘veel werk’ of ze zeggen meteen ‘Daar ken ik niets van’. Maar een eigen webwinkel openen hoeft niet moeilijk te zijn. Integendeel. Zo’n 27.541 Belgen deden het je al voor, zo blijkt uit een onderzoek van Tom Staelens. Als je dan ook nog eens weet dat 50% van de Belgen met een brutoloon boven 2.500 euro online shopt en ze maandelijks gemiddeld 187 euro online spenderen… Krijg je dan geen kriebels in de buik?
Een eigen webshop, dat hoeft niet moeilijk te zijn
Wel, bij KBC kriebelt het al een tijdje. KBC lanceerde daarom drie producten om het online-ondernemers gemakkelijker te maken: KBC-Betaalknop en KBC-Paypage. En we gaan nog iets verder. Om van jouw idee werkelijkheid te maken, komt KBC met iets straffers, iets om trots op te zijn: d campagne ‘win je eigen pop-up webshop’
Jouw idee als KBC Pop-up Webshop!?

KBC ging op zoek naar ondernemers met 'goesting' in e-commerce. Iedereen die zin heeft om in de toekomst de wereld van e-commerce in te duiken, kon zich inschrijven en meedingen naar een eigen KBC-Pop-up Webshop. Uit alle kandidaten werden 10 ondernemers geselecteerd om een eigen pop-up webshop uit te baten. KBC nam de taak van opbouw, voorraadbeheer, betaling én verzending op zich. Elk van die 10 pop-up webshops werd vervolgens 3 dagen in de spotlights gezet om www.pop-upwebshop.be. Dit was voor hen een unieke kans om online shoppend België te tonen wat ze in huis hebben (letterlijk en figuurlijk!).
En er was nog meer...
Alle deelnemers die niet geselecteerd werden voor een eigen KBC-Pop up webshop, werden uitgenodigd op een -speciaal voor hen- geörganiseerd event: Mijn eigen webshop. Gastprekers met kennis in e-commerce kwamen het publiek in Antwerpen, Gent en Leuven warm maken voor een online ondernemersavontuur.